hayat-defteri-hayata-dair-ipuclari

HayatDefteri.com hayatın her alanına dair faydalı ipuçları ve öneriler bulabileceğiniz bir blog. Hayatın her alanından dedim çünkü gerçekten de ilginç kategorileriyle de öne çıkan sıra dışı bir blog. Örneğin Evlilik ana kategorisi; düğün hazırlıklarından tutun da ikili ilişkilere yönelik ipuçlarının da olduğu sıra dışı bir kategori.

Herkesin kendinden birşeyler bulabileceği onlarca kategoriden oluşuyor. Henüz çok yeni olmasına rağmen günde ortalama 5 yazı giriliyor. Girilen yazılar hem öğretici hem de eğlenceli. Bazı kategorilerde bazı yazılar kısa tutularak ziyaretçilere hap bilgiler sunuluyor.

Yazar ekibini araştırmacı bir niteliğe sahip olduğunu yazdıkları yazılarla nokta atışı yaptıklarını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Anne & Çocuk, Ev & Dekor, Yeme İçme, Giyim Kuşam, Sağlıklı Yaşam, Dijital Yaşam, İş & Eğitim, Evlilik, Sosyal Hayat ve Ortaya Karışık sitenin başlıca ana kategorileri. Çocuk Sağlığı, Dekorasyon, Emlak, Mutfak Ansiklopedisi, Moda, Beslenme & Diyet, İnternet, Finans, Kariyer, Gelin ve Damat, Müzik, Edebiyat, Seyahat, Otomotiv gibi birçok alt kategoriye sahip.

Özelleştirilmiş WP altyapısını kullanan Hayat Defteri aynı zamanda mobil kullanıcıların da yüzünü güldüren bir responsive bir tasarıma sahip.

hayat-defteri-mobil

Sosyal Medya’da da son zamanlarda daha etkin olmayı planladıklarını görüyoruz. Sıradışı yazıları sıra dışı paylaşımlarla öne çıkmayı başaran çokça yazıları var.

Hayat Defteri’ni Sosyal Medya’dan Takip Etmek İçin:

twitter.com/hayatdeftericom

facebook.com/hayatdefteri

plus.google.com/+Hayatdefteri

Hayat Defteri’ne üye olarak paylaşımlara yorum yazabilir, anketleri oylayabilir ve sundukları diğer tüm özelliklerden faydalanabilirsiniz.

http://hayatdefteri.com/