Editör: Arif Acar Kimdir? (@arifacar)

Marmara Üniversitesi Bilgisayar Kontrol İngilizce bölümünü okumakta. 10 yıl profesyonel olarak firmalara web danışmanlığı yaptı. Şimdi ise Sosyal Medya, Dijital Pazarlama, Pazarlama, İletişim gibi bazı konularda çalışmalar yapmakta. Ayrıca Düşün Taşın Derneği  Bigitek koordinaörlüğünü yürütmekte.

www.arifacar.com arifacar [et] gmail . com


Yazar: Oğuzhan Gümüş Kimdir? 

Ekibimizin en çalışkan yazarlarından olan Oğuzhan Trakya Üniversitesi’nde Reklamcılık okudu. 8 yıldır çeşitli kurumlara dijital medya danışmalığı yaptı.  Yazarımız kendini “sosyal medya şeysi, reklamsever, girişimci, akıl fikir sahibi…” olarak tanımlıyor.

o.gummus [et] gmail.com


Yazar: Nur Yücedal Kimdir? (@nuryucedal)

Afyon Kocatepe Üniversitesi’nde İngilizce İşletme bölümünde eğitimini sürdürmekte olan Nur aynı zamanda Maccaroa’nın girişimcisidir. Çok gezenin daha çok bileceği konusunda ciddi kanıları olan yazarımız pazarlama-reklamcılık alanlarında çeliştli çalışmalarda bulunuyor ve Sosyaraç takipçilerine de bu tecrübelerini aktarmak istiyor.

nuryucedal [et] gmail . com


Yazar: Esra Bildirici Kimdir? (@esrabildirici)

Maltepe Üniversitesi’de Bilgisayar mühendisliği okudu. Son 1 yıldır da sosyal medya konularına çeşitli çalışmalar yapmakta. Özellikle sosyal ağ apileri üzerinden yazılımlar geliştirmekte.

esrabildirici1 [et] gmail.com